Број на оглас: 3842556
Објавен на: 04.05.2021, 22:59
1 / 9

Smart ForFour1.5

3.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Smart
Модел:
ForFour
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e mnogu socuvana registrirana,napraven mu e servis, so avtomatski menuvac, parking senzori , komandi na volan , klima, siber panorama..