Број на оглас: 3842453
Објавен на: 04.05.2021, 21:32
1 / 8

TOUAREG

11.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA TOUAREG 2008G 3.0 TDI DONESEN OD SVAJCARIJA PRED 3 GODINI VO TOP TOP SOSTOJBA. SO FUL OPREMA NEMA STO NEMA,SO DVA PARA GUMI.