Број на оглас: 3841999
Објавен на: 05.05.2021, 05:09

Купувам Стан

50.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Битола

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Купувам Стан во нова Битола, горно Веро,до втор спрат!!