Број на оглас: 3841639
Објавен на: 04.05.2021, 17:15
1 / 12

Man tga 480 euro 3

5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava MAN TGA 480 euro 3
Vo top ispravna sostojba
Bg tabli