Број на оглас: 3841226
Објавен на: 08.05.2021, 19:27
1 / 9

BMW 118d

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


-BMW 118D 122KS EURO4
-FULL OPREMA
-KLIMATRONIK
-KOMANDI NA VOLAN
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-CD PLAYER
-START/STOP SISTEM
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE
-HALUGENI
-NOVI GUMI
-ALUMINIUMSKI BANDAZI
-PARKING SENZORI
-MALA POTROSUVACKA
-AMBIENT SVETLA
-6 STEPEN MENUVAC
077976402 ACE