Број на оглас: 3840387
Објавен на: 30.09.2021, 20:34
1 / 12

Audi A3 2.0Tdi 140Ks 2005God

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 2.0Tdi 140Ks 2005God....
Plateni site davacki do Mk tabli...
Dva kluca,vo perfektna sostojbaa...
Poveke informaciii....
078270505