Број на оглас: 3839770
Објавен на: 07.05.2021, 08:52
1 / 7

Mercedes A160 1998 benzin

1.700 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 160
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno socuvan i redovno odrzuvano kolice so full oprema servisirano registrirano do 11 2021 klimata treba da se popravi se drugo e ok
Tel 078488056
078 478 056 Vangel