Број на оглас: 3839300
Објавен на: 13.10.2021, 14:59
1 / 8

Фирмата Кеша Инжинеринг продава станови во Кисела Вода

5 €
Број на соби:
1
Греење:
Друго
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2021
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Север
Адреса:
Иван Козаров бр. 22

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Фирмата Кеша Инженеринг продава станови во изградба.
Ул: Иван Козаров бр. 22.
Населба: Кисела Вода.

 Кеша инжинеринг (претпријатие)