Број на оглас: 3839113
Објавен на: 10.10.2021, 18:21
1 / 2

Delovi za Daewoo nubira 1.6

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Nubira
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za nubira 1.6 tel
071 677 339
071 677 339