Број на оглас: 3837918
Објавен на: 14.05.2021, 01:29
1 / 7

Audi a6 2.0

4.800 € 5.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
2500 kw / 3399 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a6 2004 godina sacuvan registriran novi gumi..moze zamena so bmwe46 so vasa doplata