Број на оглас: 3837242
Објавен на: 05.05.2021, 07:24
1 / 11

Lesno prenosliv Inverter Generator

1 €

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


Agrotehnika istok stip 071 367 690
Вршиме продажба на генератори за производство на струја од најновата технологија на инвертер генератори кој се лесни за транспорт и немат голема гласност, се делат на повеќе киловати 1,2,3 кв
Јачина на мотор 80 цц работи на чист бензин
Капацитет на масло во мотор 350м
Капацитет на резервоар за бензин 4 литри за 6 часа работа 450 мл на час.
Јачина на звук 57 децибели тивок
Излез на струја 12в и 220в, усб излез
Тежина 15кг.
за повеќе информации на телефон 071 367 690