Број на оглас: 3836986
Објавен на: 05.05.2021, 23:09
1 / 12

KIA RIO 1.2 2012

6.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Rio
Година:
2012
Гориво:
Бензин
Километри:
65000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRV SOPSTVENIK
Kolata e kupena vo MK ne e uvezena
Full Oprema
4 letni i 4 zimski gumi komplet so bandazi aluminiumski. BARAJTE NA OVAJ BROJ: 072/676-422 MARJAN