Број на оглас: 3836711
Објавен на: 12.04.2021, 08:17
1 / 8

Audi A4 1.9 131ks

3.600 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 1.9 131ks
Registritana cela godina , servisirana
Atest foli
Ates kuka
Za povise informaci inbox
Ili na tel ili viber 078 316 572
Bes zameni za kes ekstra cena