Број на оглас: 3836529
Објавен на: 05.05.2021, 13:47
1 / 11

Opel Astra GTC 1.7 CDTi

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Opel Astra GTC 1.7 CDTi 2006 година - Isuzu мотор, 74Kw 101 HP.
Увезена од Италија, прв сопственик во Македонија.

Опрема:
ABS, Серво, Воздушни перничиња, Кожен ентериер, Контроли на волан, вградена навигација со мапи на цела европа, Xenon светла + Angeleyes, паркинг сензори, одлична клима минатото лето сервисирана и дополнена, итн.

Возилото е со многу мала потрошувачка, редовно одржувано, со сите сервиси и оригинални GM делови. Релативно нови гуми, со уште многу шара Nexen 205/55/16 ( М+Ѕ ).

Возилото е гребнато на едната страна - бележано е на сликите, освен тоа каросериски е перфектна.

БЕЗ ЗАМЕНИ, и не е итно.

Цена по договор :)