Број на оглас: 3836196
Објавен на: 08.05.2021, 13:00
1 / 10

Audi A5 S-line

17.700 €
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A5 sline sportback
BI-xenon
keyless Go
Lane Assist
Side Assist
ABS
Airbag
AUDI MMI НАВИГАЦИЈА
Cruise Control
ESP
IMMOBILZER
Multi media Input
Park assist
Start-Stop
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
сензор за дожд
Сончев кроф
Кожени Седишта