Број на оглас: 3835541
Објавен на: 27.04.2021, 13:44
1 / 5

Ford Fokus 1.8 Tdci 2003

2.800 МКД
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fordot 1.8 TDCI
U Super stanju
Mozhe Zame Za Gol 5...6. Somojadoplsta

Registrirano im Zelenkarton