Број на оглас: 3835025
Објавен на: 04.05.2021, 16:55
1 / 3

Polnac za Laptop 19v 3.42a

1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polnac za laptop Msi 19v 3.42A, polnacot e ispraven i e zacuvan bez nikakov problem koristen na svoj licen laptop