Број на оглас: 3834691
Објавен на: 08.05.2021, 21:32
1 / 8

SE PRODAVA I IZDAVA

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 so cist imoten list sopstven strujomer i vodomer tel.070223603