Број на оглас: 3834154
Објавен на: 26.04.2021, 23:28
1 / 4

Polo

1.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba