Број на оглас: 3832394
Објавен на: 05.05.2021, 18:58
1 / 10

VW POLO 1.2 BENZIN GERMANIJA

3.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇩🇪🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪 VW POLO 1.2 BENZIN 2006 GODINA PLATENI DAVACKI DO MK TABLI PREVOD NA DOKUMENTI SAMO DA SE REGISTRIRA TOP SOSTOJBA BEZ ZABELESKI
2XKLUCA
KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ABS
SERVO
ISOFIX SEDISTA
TOP SOSTOJBA
🇩🇪🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪
BEZ ZAMENI !!! TEL KONTAKT 078215566