Број на оглас: 3832163
Објавен на: 07.05.2021, 10:26
1 / 10

Odlicna Toyota Rav4, moze zamena za mercedes C klasa

1 €
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyotata e proizvedena 2007 2.2 dizel 100kw ili 136 ks, tip top sredna bez dopolnitelni trosoci, registrirana po 5ti pat kaj mene do 2022, cela godina. Pred 5 dena napraviv servis site filtri i maslo vo motor i maslo vo menuvac, motor na lance, moken a mnogu ekonomicen so mala potrosuvacka kozen enterier radio so Taac ekran, navigacija, dvd, blutu,kamera za rikvers novi 4 gumi zimski+ 4 letni. Znaci nema dopolnitelno trosoci se e Ok Moze zamena za mercedes C klasa ili audi A4, od 2007 nagore.