Број на оглас: 3830560
Објавен на: 05.05.2021, 02:10
1 / 7

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 443 м2 СО МАРКИЦА

1 €
Квадратура:
443 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 443 м2 со маркица за градба во место викано Стари лозја веднаш до автосалон DeLuxe.
За подетални информации на тел: 070/791-297 .