Број на оглас: 3828375
Објавен на: 25.10.2021, 06:43
1 / 6

Nova kukja vo izgradba

По Договор
Број на соби:
5
Квадратура:
110 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Нема
Дворна површина:
350 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2011
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Goce Delcev bb

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina
Na 3 minuti do Meckuevska kukja Puze peski
Kukjata e legalizirana, ima prikluceno struja, voda i kanalizacija I e izmackana.
Na 5 minuti do centarot na gradot peski odenje
Kukjata e pravena za svoja dusa i e gradena mnogu kvalitetno !
Ima materijal za da se digne i da se pokrie
Zvoni na ovaj broj 079281010 Liljana