Број на оглас: 3828374
Објавен на: 13.05.2021, 14:07
1 / 3

Seat Marbella 0.9i

800 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Marbella
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Marbella 0.9 41hp Benzin so odjaveni tablici.
Voziloto e vo super sostojba.. Neregistirano!
Broj za kontakt : 077595178 ( Barajte samo na ovoj broj)