Број на оглас: 3827285
Објавен на: 08.04.2021, 19:43
1 / 6

Prologic The Spodder

7.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Prologic The Spodder 5.5lb 12.6ft zaedno so masinkata kako sto e na slikata