Број на оглас: 3825588
Објавен на: 18.04.2021, 20:19
1 / 7

Mercedes-Benz

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hitno -Se prodava mercedes E-220 proizvedeno 2005-06 vo odlicna sostojba servisirano smeneto e see moze da se vidi vo sekoe vreme za kes ekstra cena mozna e i zamena za Golf 5, ili traktor info na 076255009 darko