Број на оглас: 3825203
Објавен на: 16.06.2021, 09:22
1 / 10

Mavrovo apartments rent se izdava stan

1 МКД
Број на соби:
2
Квадратура:
35 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
Mavrovo do ski tereni vo zgradata na AD Pelagonija

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski centar. Kompletno namesten. Klima inverter, internet, TV. Moze da zvonite i na tel: 076445915 . Ima i elektricna skara na terasa.