Број на оглас: 3824862
Објавен на: 25.09.2021, 09:23
1 / 10

Ford eskord 1.8td

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za ford eskord, menjac, amortizeri, diskovi, shepi, dve novi zimski gumi so badashi, i komplet karoserija stakla i vrati i.t.n.
Barajte na 070 913 712 Gjorgi