Број на оглас: 3824587
Објавен на: 08.04.2021, 17:41
1 / 7

OPEL VECTRA 2.0 dti DOMAKINSKO VOZILO

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opel VECTRA
2.0 dti 101ks
Full oprema za godinata

Se prodava poradi kupeno novo vozilo

Ekstraa zacuvano
Full servisirana
Nov SET potisna lamela postavena 10.01.2021