Број на оглас: 3823176
Објавен на: 04.05.2021, 21:39
1 / 2

kroven prozerec- otvor za krov

3.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


50x70 cm отвор за кров
неотпакуван
купен од Мега куманово 5500 денари
го продавам за 3500 за да не ми пречи дома
не е вграден на кровот бидејќи кога го правевме кровот имаше услови за дожд и немаше време за вградување на прозорот.