Број на оглас: 3822612
Објавен на: 08.05.2021, 11:42
1 / 3

Slep sluzba satelit vrsi tehnicki pregled na bugarski vozila

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
190
Година:
11624
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


plaknje na danok i zelena karta