Број на оглас: 3821890
Објавен на: 04.05.2021, 23:16
1 / 9

Bmw 535d M pacet bi-turbofull

24.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
535
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
220 kw / 299 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Bmw 535d m pacet bi turbo so full oprema
Nja full oprema sto ekzistira na ova serija
Moze da se visdi i od slikite
Moze zamena
Servisirana 100% u super sostojba
Novi zimski gumi reg zelen karton
Info 071310424