Број на оглас: 3821292
Објавен на: 10.05.2021, 19:04

Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacinski prostor.
330m2.Prostorot se naogja vo naselba Karpos.
Telefon za kontakt
070211309