Број на оглас: 3820402
Објавен на: 12.10.2021, 22:17
1 / 6

Mitsubishi Pajero 3.2DI 2007GOD

6.400 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Pajero
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so stranski tablici, ne carineto.
Vo mnogu dobra sostojba, momentalno e vo Makedonija, site servizi vo Scajcarija napraveni.