Број на оглас: 3818924
Објавен на: 22.04.2021, 20:32
1 / 12

AUDI A6 2.0TDI 140KS NAVI REGISTRIRANO

5.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


‼️ REGISTRIRANO CELA GODINA ‼️

‼️Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata ‼️

MarkA: AUDI
Model: A6
Motor: 2.0 TDI ( dizel )
Moknost: 140 KS ( 103 KW )
Godina na proizvodstvo:2004
Menuvac Racen: 6 Brzini
Kilometrite pominati: 249 000 💯


OPREMA:

✅ KLIMATRONIK
✅ ALU FELNI
✅ NAVIGACIJA
✅ ZIMNI GUMI
✅ KOZEN VOLAN
✅ ELEKTRIKA NA STAKLA
✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
✅ BORD KOMPJUTER
✅ TONIRANI STAKLA
✅ MAGLENKI
✅ ABS/ESP
✅ AIRBAGS 6