Број на оглас: 3816779
Објавен на: 08.05.2021, 11:42
1 / 3

Шлеп служба Сателит Врши технички преглед на Бугарски возила

7 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Sprinter
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


плаќање на данок зелена карта