Број на оглас: 3816409
Објавен на: 04.05.2021, 19:39
1 / 4

Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба.
Увоз од Јапонија Цена 8.000 ден.
Тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/GrRffYcLwJ8