Број на оглас: 3816317
Објавен на: 24.11.2021, 15:01
1 / 3

CELICNI BANDASI 15ki 5x100 SEAT,SKODA,VW ZAMENA ZA ALUMINSKI

70 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
60
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam celicni bandasi 15ki 5x100 za skoda,seat,vw-samo bandasi bez gumi
NE SE MENUVAAT BANDASITE SAMO ZA KES SE PRODAVAAT