Број на оглас: 3815730
Објавен на: 06.05.2021, 08:36
1 / 2

Бандажи

1 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
Останато
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Telefon za kontakt: 070/650-878
Се продават 3 бандажи,
може поединечно може и сите 3 од еднаш.