Број на оглас: 3813902
Објавен на: 02.05.2021, 13:28
1 / 12

Oldtimeri ford opel

3.500 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Taunus
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
75000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
36 kw / 49 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford taunus 1967
Opel Kadett b 1974
Opel Kadett c 1974
Zastava 750 1978 - registriranocenata e za vo paket site vozila povelete ke se dogovorime