Број на оглас: 3813883
Објавен на: 03.10.2021, 21:29
1 / 2

Rojal Standard Silvana

200 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo uspravna sostojba.
Bez kufer. 12 registri + 3 za bas.
96 basa.

Moze zamena so moja doplata.