Број на оглас: 3813706
Објавен на: 16.04.2022, 12:41
1 / 5

Се продава куќа 111м2 со ИМОТЕН ЛИСТ во населба ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

39.990 €
Број на соби:
6
Квадратура:
111 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
1000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1980
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Гоце Делчев

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на мирна локација во Скопско Поле(Гоце Делчев) на 2 минути од главната улица. Куќата е со големина од 82м2 - 3 големи спални соби, дневна соба и 1 тоалет. Куќата има предна тераса со големина од 17м2 и подрум со големина од 12м2.Дворното место е со големина од 1000м2 и е обработливо за секаков вид овошки и зеленчуци.

077 619 688 - Stanka