Број на оглас: 3812698
Објавен на: 11.05.2021, 19:47
1 / 11

RACER

260 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Racer
26 ' bandasi
M
45 cm
3×9
XT/LX - deore menjaci
Deore sifteri
Lock na volan
Hidrulika
Se e ispravno na nego