Број на оглас: 3812688
Објавен на: 04.05.2021, 22:52
1 / 12

Mercedes c300 d

17.100 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 300
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes c300 dizel ps 231 juvoz ch so realni kilometri so servisna istorija 179000 novi zimski gumi servisiran socuvan mozi proverka po vas izbor 078878723 kont tel