Број на оглас: 3811697
Објавен на: 06.05.2021, 23:58
1 / 2

Samsung A5 2017, Strumica

7.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
A5 2017
Боја:
Останато
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Samsun A5 2017, boja pink vo odlicna sostojba .So telefonot odat originalen polnac , originalna kutija i nova ne koristena maska za telefonot.Strumica
Tel za konatkt 070 643 888