Број на оглас: 3810644
Објавен на: 02.05.2021, 20:32
1 / 4

Kutija za elektronika za C Maks 2010

6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kutija za elektronika (kompijuter) za Ford Fokus C Maks 2010 2.0.TDCI 136 KS... Kutijata e celosno ispravna i isprobana, kupena e po greska.