Број на оглас: 3809372
Објавен на: 08.05.2021, 16:33
1 / 3

Kimko super 8

750 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kimko 4 t pominati ,14000 km moze zamena za 125 kimko i gilera 200 cc