Број на оглас: 3809323
Објавен на: 04.05.2021, 21:24
1 / 7

Skoda fabia 1.9 tdi za delovi !!!

850 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za skoda fabia 1.9tdi dve crveni ...se sto vi treba , motor menjac perfektni euro kuka so full oprema ... ceni povolni !!!! Moze cela !!!