Број на оглас: 3809143
Објавен на: 07.05.2021, 10:27
1 / 2

Se prodava HONOR 8X ili zamenuval za XIAOMI TREDMI 8 PRO

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Друга марка
Модел:
Honor 8X
Боја:
Blue
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava HONOR 8x, garancija uste 12 meseci. Koristen e 12 meseci so maska ima Edna edinstvenata mala grebnatinka-puknatinka. Nemal vo izminative 12 meseci nikakov problemZa podetalni info na tel 075 567 958 i 070 308 850