Број на оглас: 3809119
Објавен на: 13.05.2021, 14:37
1 / 12

Celosno renovirana vila vo s.Stenje

1 €
Број на соби:
8
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
s.Stenje

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06

(Moze zamena za stan vo Skopje)